Захисти дипломних робіт факультету ІТМ

18 – 19 лютого 2016 р. відбулися захисти дипломних робіт студентів факультету історії і теорії мистецтва освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» (напрям «Культурологія», «Менеджмент соціокультурної діяльності»,  спеціальність «Культурологія»).
Голова Державної екзаменаційної комісії – Сидоренко Віктор Дмитрович, віце-президент Національної академії мистецтв України, директор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства.
Члени комісії:
Яців Роман Миронович, проректор з наукової роботи, професор.
Шмагало Ростислав Тарасович, декан факультету історії і теорії мистецтва, доктор мистецтвознавства,  професор.
Стельмащук Галина Григорівна, завідувач кафедри історії і теорії мистецтва, доктор мистецтвознавства, професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України.
Нікітенко Костянтин Вікторович, завідувач кафедри менеджменту мистецтва, доктор історичних наук.
Рибак Оксана Зеновіївна, доктор історичних наук, професор.

Ознайомитись з темами дипломних робіт
Переглянути фотографії захисту
Переглянути фотографії вручення дипломів