Активізація творчого потенціалу в контексті суспільного розвитку

23-го квітня 2010 року в межах щорічної науково-теоретичної конференції студентів ЛНАМ «Мотивації творчості: усталені погляди та сучасні виклики» було організовано проект-конференцію "Активізація творчого потенціалу в контексті суспільного розвитку”.

23-го квітня 2010 року в Львові зустрілися кращі студенти, аспіранти, молоді науковці та представники НГО  України. Вони брали участь у цікавих дискусіях, стратегічних дебатах, обговоренні актуальних проблем сьогодення.

Метою конференції було зібрати студентів та молодих науковців, які займаються проблемами розвитку та актуалізації творчості для забезпечення суспільного розвитку.

Для обговорення на конференції пропонувалися наступні напрями:
    напрямки реалізації творчого потенціалу в інформаційному просторі;
    роль творчої особистості у ефективності реалізації соціокультурних проектів;
    активність творчих особистостей у стимулюванні розвитку творчих індустрій;
    творчість та інноваційний процес: пріоритети сучасності.