Вчена рада факультету ІТМ

03 травня, четвер  о 12.30 год в ауд. № 2
відбудеться засідання вченої ради факультету ІТМ

П о р я д о к  д е н н и й
1. Про ефективність проведення навчальних практик (звіти керівників).           Керівники навчальних практик, зав.кафедрами.
2. Про підготовку до захисту дипломних робіт рівня «Бакалавр», «Магістр»        Методист факультету ІТМ - Бабунич Ю. І.
3.  Про проблемні питання проведення ліцензування та акредитації ЛНАМ, пропозиції до стратегічного розвитку кафедр.
Зав. кафедрами
4. Про підготовку до проведення науково-творчих конференцій професорсько-викладацького складу та студентства.
Проректор з НР – Яців Р.М., зав.кафедрами.

5. Різне