Кафедра фізичного виховання і спорту

Основними завданнями кафедри є збереження та зміцнення здоров’я студентів, їх фізичне виховання та удосконалення майстерності студентів-спортсменів.

Основними завданнями кафедри є збереження та зміцнення здоров’я студентів, сприяння нормальному формуванню та всебічному розвитку молоді, підтримання високої працездатності протягом усього періоду навчання; засвоєння студентами необхідних знань на основі теорії, методики й організації фізвиховання та спорту; удосконалення спортивної майстерності студентів-спортсменів; виховання в студентів усвідомлення необхідності регулярно займатися фізичною культурою та спортом.

На кафедрі працюють п’ять викладачів – два доценти, два старших викладачі, один викладач. 4 викладачі – майстри спорту, 2 – судді республіканської категорії. Навчання студентів ведеться за циклами: легка атлетика; спортивні ігри (баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс); плавання; загальна фізична підготовка (тренажерний зал). На кафедрі діють спортивні секції: атлетична гімнастика, армреслінґ, баскетбол, боротьба, волейбол, гірськолижний спорт, плавання, стрільба з лука, міні-футбол, шахи. Заняття проводяться на кращих спортивних базах Львова: стадіон «Україна», спорткомплекс «Будівельник», басейн «Динамо». Збірні команди Академії беруть участь у першості вищих навчальних закладів Львова таУкраїни, у різних турнірах і товариських спортивних зустрічах.

Працює клуб туризму. Щороку студенти беруть участь у сходженні на найвищу гору Львівської області Тростян (1230 м) та найвищу гору України Говерлу (2061 м). Крім цього, студенти мандрують історичними місцями Львівської, Івано- Франківської та Закарпатської областей. Завідувач кафедри – Лесько Орест Михайлович.